Osoby kontaktowe kominy przemysłowe

Doradztwo techniczne i sprzedaż

Marcin Siwa
Kom. (+48) 664-003-432
✉ m.siwa@jeremias.pl

Oferty, wyceny i doradztwo techniczne

Janusz Majewski
Tel. (+ 48) 61 428 44
Kom. (+48) 608-004-830
✉ j.majewski@jeremias.pl

Sekretariat

Tel. (+ 48) 61 428 46 20
✉ kominy.przemyslowe@jeremias.pl

 

REGIONALNI KIEROWNICY SPRZEDAŻY

Region I

Tomasz Nitkowski
tel.: +48 608-004-836
✉ t.nitkowski@jeremias.pl

Region II

Przemysław Bober
tel.: +48 608-004-818
✉ p.bober@jeremias.pl

Region III

Maciej Raczkowski
tel.: +48 608-004-839
✉ m.raczkoweski@jeremias.pl

Region IV

Paweł Kucharski
tel.: +48 608-004-808
✉ p.kucharski@jeremias.pl

Region V

Leszek Kalinowski
tel.: +48 608-004-848
✉ l.kalinowski@jeremias.pl

Region VI

Michał Kacerka
tel.: +48 608-004-838
✉ m.kacerka@jeremias.pl

Region VII

Marek Kępowicz
tel.: +48 608-004-801
✉ m.kepowicz@jeremias.pl

Region VIII

Maciej Lorek
tel.: +48 608-004-828
✉ m.lorek@jeremias.pl

Region IX

Jakub Jawień
tel.: +48 608-004-834
✉ j.jawien@jeremias.pl