Kominy przemysłowe

Jeremias jest wiodącym producentem przemysłowych stalowych systemów kominowych. Produkcję kominów przemysłowych rozpoczęliśmy w roku 1992. Niemal dwudziestoletnie doświadczenie umożliwiło nam realizowanie z powodzeniem projektów na całym świecie. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 2000 projektów kominów przemysłowych, według normy DIN 4133 / EN 1993.

Instalacje przemysłowe stawiają wysokie wymagania układom kominowym ze względu na wysokie parametry pracy oraz znaczne strumienie masowe transportowanych gazów. Dlatego dokonując wyboru komina należy pamiętać, że jedynie certyfikowany system jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom.

Nasz program produkcyjny obejmuje szereg rozwiązań systemowych kominów stalowych dla sektora przemysłowego, z wolnostojącymi kominami o średnicy do 3 m i wysokości do 50 m. Oferujemy pełen serwis począwszy od projektowania, produkcji aż do montażu kominów w obiekcie. Proponujemy kompletne rozwiązania systemowe, od przyłączenia czopucha do króćca spalinowego urządzenia aż po zakończenie komina w części pionowej.

Docieramy do klientów na całym świecie, dostarczamy systemy kominowe dla nowych instalacji, jak również zajmujemy się renowacją istniejących systemów kominów. Wszystkie nasze systemy posiadają aktualne certyfikaty europejskie.